Raigo Smith '13

 1. Hayden James – No time (Hanami Remix)
 2. La Melodia – Sounds of the City
 3. Perseus – Shadow of the Beast
 4. Jonas Rathsman – Feel What I Feel (French Express)
 5. Genius Of Time – Love Thang (Genis Of Time Re-Edit)
 6. Flume – Holding On (Kaytranada Edit)
 7. Laura Welsh – Undiscovered (Blonde Remix)
 8. Route 94 & Secondcity – Freak
 9. Pomo - Work It Out
 10. Moodymann -- Tribute! (To The Soul We Lost) (JMFG Edit)
 11. Hot Natured & Ali Love – Benediction
 12. Omar ft. Stevie Wonder – Feeling You (Henrik Schwarz Remix)
 13. Hot Natured – Isis
 14. Hot Natured & Anabel Englund - Reverse Skydiving
 15. Moodyman - U Ranaway
 16. Karma Kid - Like I'm On Fire (Kartell Remix)
 17. Tom Trago & Romanthony - Steppin' Out
 18. Tom Trago & Cinnaman - Rise Up
 19. Noir & Sandy Rivera - SOTOM (Sandy's Version)
 20. Three Bar - Groove On
 21. Shadow Child & Sinden - Get At
 22. Bondax - Giving It All (Friend Within Remix)
 23. Tommy Vercetti - Good Feelings
 24. Liable - Where I Be
 25. Hannah Wants - Teardrop On The Fire
 26. Mark Fanciulli - The Tide (Joris Voorn Edit)
 27. Shadow Child & James Talk - Comb Over
 28. Chris Lawyer - Right On Time
 29. Nina Kraviz - Walking In The Night
 30. Jordan GCZ - Crybaby J
Olen äärmiselt tänulik muusikale, millel on mu eluteel ja igapäevaelus märkimisväärselt suur roll. Suurimaid muutusi tänu muusikaga põimumisele tundsin 2013. aastal - aastal, kui ma heitsin lõplikult kõrvale enda hirmud ning otsustasin jätta alles vaid edasiviivalt positiivsed mõtted ja energia, millele ma nüüd igapäevaselt keskendun. Igat sammu, mida ma elus astun, püüan enne alati põhjalikult läbi mõelda, et anda endast viimast. Esimene suurem võimalus avanes mulle möödunud suve juulikuus Kohvik Komeet terrassil, kui mängisin esmakordselt Eesti mõistes legendi Tom Lilienthali kõrval. Hoolimata sellest, et rahvarohkes kohas mängida oli kerge pinge sees, laabus kõik harmooniliselt Komeedi terrassi võlust olin ma lummatud silmapilgust. Inimeste positiivsus oli südamlikult nakatav, mis andis isiklikuks arenguks kõvasti indu ja hoogu. Sama aasta sügisel mängisin juba oma koduklubis Studio — see oli hetk, millest olin ma unistanud juba 2011. aasta novembrist. See oli minu jaoks big thing ja oluline verstapost arvestades kui kaalukad artistid möödunud aastal Studiot külastasid: Dusky, Synkro, Artwork, Midland jpt.

Teine koht, kelle programmi, promootoreid ja artiste kõrgelt hinnas pean, on Trouw Amsterdamis. Oli õnn eelmise aasta suvel nende suvehooaja lõpupeol käia, kus enda live's andsid endast kõik: Melon, Job Jobse, Boris Werner, William Kouam, Djoko, Tom Trago, Cinnaman jpt. Nende artistide jälg minu 2013. aasta muusikamaitsesse on sügava jälje jätnud. Eraldi tooks välja veel king Kendricku ja Disclosure'i live'i Flow Festivalilt, mis jätsid samuti eredaid mälestusi.

Miksteibi algusse olen valinud lood, mis mingil ajahetkel mängisid vabalt 25 korda päevas ja tekitasid rasket sõltuvust. Keskele jõudes saab propsi Hot Creation oma positiivsuse eest ja Tom Trago & Cinnamani looga Rise Up algavad juba palad, mida meeldib klubis kuulata. Viimased 10 minutit viivad helid teid mu kogutud muusika äärtealadele

Kes tunneb end olevat sama laine peal oma muusikamaitsega, siis tänaseks on mind usaldatud ka residendi rolli Studios toimuval peol – Utopia. Iga kuu teine reede, kohtume tantsuplatsil !

PS! Ma pean oma arengu eest kõige rohkem tänama Tõnni, Mihklit, Rannot, Katit ja Martinit. One Love.
Download