Mowka '12

 1. Chris Clark - Pleen 1930
 2. Moodymann - Why Do U Feel
 3. Makam - Images
 4. Omar S & L'Renee - S.E.X (Conant Gardens Posse Remix)
 5. Nina Kraviz - Love or Go
 6. Mr.Beatnick - Sun Goddess
 7. Soulphiction - Soul Brother No.2
 8. Kris Wadsworth - Famous Anus
 9. Latecomer - Cosmic Cart (Soulphiction Aced Out Remix)
 10. Ajukaja & Maria Minerva - Nii hea
 11. Cottam - Jus another Groove
 12. A Tribe Called Red - Look At This
 13. Garry Read - Crawl
 14. The Crusaders - My Lady (Todd Terje Edit)
 15. Gil Scott Heron - Where Did the Night Go
 16. Cherokee - Take Care Of You
 17. Darius - Malibu
 18. Kartell - La Jeunesse Retrovee
 19. DJ Cole Medina - Cole loves your insides out (Internet Thieving Mix)
 20. Dam-Funk - The Crown
 21. Uku Kuut & Marynel Kuut - Dream lover
 22. Erimaj - Nothing Like This
 23. Hiatus Kaiyote - Rainbow Rhodes
 24. Andrew Ashong & Theo Parrish - Flowers
 25. Ambassadeurs - M.O.P.E
Mowka oli pool aastat Pariisis, siis tuli tagasi. Kuidas üks semester armastuse pealinna mõjus? Kuula järgi!

Väga raske on aastat 2012 lühidalt mixtapes kokku võtta. Tahaks, et mixtape saaks kuulata talvel toas, kevadel pargis, suvel autoga seigeldes ja sügisel kummikutega linnas kolades. Novembri alguses sai lugusid hakatud valima, sest alati läheb jube kiireks kui jaanuar kätte jõuab. Lugusid oli esimeses ringis 200 kanti. Samas sõber Peeter Ehala ütles, et temal on just lihtne, et võtab oma 2012 aasta vinüüliriiuli ette ja hakkab mängima. Vinüülid on toredad, muusika on mõnus.

Eelmine aasta tundsin muusikas tugevat 90date lõpu energiat, justkui kõik analoogsämplerid oleksid kasvõi "äppidena" produtsentide poolt kasutatud. Lisaks võib öelda, et 2012 a. keerati popmuusiaka paladel pitch alla, dubstep keerati vilkuvaks träppppiks ja funk, disko ning soul hakkasid ennast taaskord näitama.

Aasta oli üleüldiselt lõbus, endal mängis rolli pool aastat Pariisis studeerimist, mis tõi kaasa rattasõitusid öises linnas, sõpradega lõputud pargi Soiré'd ja ringi jalutamise võluvas Kesk-Euroopas. Lisaks sai seal joostud ka enda esimene jooksumaraton. Muusikaliselt jäi Prantsusmaalt meelde Gilles Petersoni Sunday Sessions, Justice ja Die Vögeli live. Üleüldiselt prantslased pigem hängivad sõpradega lokaalides, kui käivad klubis.

Tänan siinkohal kõiki peokorraldajaid, kes võtavad vaevaks head muusikat mängida ja seda ise nautida. Suur kummardus meeldejäävaimatele üritustele aastal kaks-tuhat-kaksteist (üritused on juhuslikus järjekorras):

Mart Avi live Kultuurikatlas, Kalapäev Kink Kongis, SexDrive live EKA peol, Epliku Tartu esitlus, klubi Studio teine korruse oma hea heli ja vinge programmijuhi Tõnniga, Tiks Mustas Puudlis, Hoovi Tähelaevad, esimesed kaks tundi Krahli hoovis koos Madis Ehastuga, Karlova Raadio, Tour d'öö, Von Krahli sünnipäeva teise korruse Soome bänd, Positivus Festivali häng, Valteriga bassised tantsumaratonid, tšeburekid ja footbagi mängimised, EKA peo set koos Trishiga, mitmed auklikud Vabandusti peod, Kuri Karjas, Mutandi sünnipäev, Haigla ja Öötöö patsaanid, Tajo et viitsib seda mixtape lehte orgunnida, Tõnn, et lasi mul Stuudios lindistada, Pets, et laenas nõela ja "Nii hea" plaati, Madist, kes lubas mulle "Nii hea" välja ajada, kuna Pariisis olles magasin reliisi maha. Aitäh kõigile, ikka palju emotsioone oli eelmine aasta, tõmbame siis uue käima.
Download