Madis Nestor '10

 1. Vanilla - Chrometrails
 2. Okym Riim - Maagiline Tahvel ft. Chalice
 3. Letherette - Blad
 4. Games - Heartlands
 5. Bullion - Say Goodbye To What
 6. Field Music - Let's Write A Book
 7. Yacht - The Afterlife
 8. Flying Lotus - The Astral Plane
 9. Dim? - Love #1 
 10. Ajukaja - Hansaliising
 11. Mj Cole & Wiley - From The Drop
 12. Joy Orbison - The Shrew Would Have Cushioned The Blow
 13. Kode9 - You Don't Wash Dub
 14. Intermetric - Kuandu
 15. James Blake - C.M.Y.K
 16. Brenk x Fid Mella - Can't Stop Interlude
 17. Lupe Fiasco - I'm Beamin'
 18. Deerhunter - Helicopter (Diplo & Lunice mix)
 19. Vanilla - The Sun Room
 20. New Mjøndalen Disco Swingers - Euro Dans
 21. Flying Lotus feat Thundercat - Mmmhmm
Kust me Madis Nestori kirjeldamisel alustame? Tema digitaalsest vinüülplaadipoest biit.me? Tema vanadest headest saadetest Raadio 2s? Erilise tunnetusega DJ-settidest? Ei. Alustame tema autorimiksist - kahekümne ühest lõppenud aasta südantsoojendavat loost.

Kes vana asja meelde tuletab sel silm peast välja. Või siis tegelikult, mis vahet sel on millal keegi aasta lõppenuks loeb. Siin on siis minu 2010 aasta universaalne ja kustumatu muusika. Kui 2009 rääkisin oma truudusest vinüülplaatidele siis 2010 aastal sain sõbraks digitaalse formaadiga. Mitte, küll 100% sina peal aga esimesed sammud on tehtud aga palju on veel õppida. 
2010 muusikalisest aspektist tundus sama tormiline, kui eelnev. Uute muusikaliste hübriidide esiletõus jätkus ja ühegi stiili valitsevat tooni teadlikult oma söögilaual ei täheldanud.
Õhku ahmima pani Eesti muusika kvaliteet ja kvantiteet. Võimaliku katalüsaatorina muusikat armastavate ja tootvate inimeste keskkond Soundcloud. Läbi mõeldud kujundus ja funktsionaalsus on tema selged eelised kasutajale kohmaka ja uuenduskuuri läbi teinud Myspace ees. Otsingu "estonia" 500+ tulemust on selge tõestus sellest. Kindlasti lasub oma osa ka muusikavideote edetabelisaatel "Eesti Top 7".
Download